DHK025-33 USB 3.0 клизни прстен са стандардним пречником отвора од 25 мм, преносом 2 канала USB 3.0 сигнала и других сигнала/напајања. USB клизни прстен је специјално дизајниран за пренос USB сигнала, са карактеристикама вишеканалног и стабилног преноса сигнала. Серија USB 2.0 клизних прстенова и USB 3.0 клизних прстенова су две главне серије дизајниране да реше проблеме великог капацитета и високе ефикасности између ротирајућих компоненти система. Брзина преноса података пружа најбоље техничко решење.
Детаљи производа
Ознаке производа
ДХК025-33
Главни параметри
Број кола 33 Радна температура „-40℃~+65℃“
Називна струја 2А.5А.10А.15А.20А Радна влажност <70%
Називни напон 0~240 VAC/VDC Ниво заштите IP54
Отпорност изолације ≥1000MΩ @500VDC Материјал кућишта Алуминијумска легура
Чврстоћа изолације 1500 VAC@50Hz, 60 s, 2 mA Електрични контактни материјал Племенити метал
Динамичка варијација отпора <10MΩ Спецификација оловне жице Обојена тефлонски изолована и калајисана флексибилна жица
Брзина ротације 0~600 обртаја у минути Дужина оловне жице 500 мм + 20 мм
Стандардни цртеж обриса производа:
ДХК025
USB клизни прстен – серија USB 3.0 клизних прстенова
Стандардни USB сигнал од 1-3 канала, максимално 5 канала